Golf v Bulharsku? Aby ste neboli prekvapení...

Na nákupy do Paríža. Do opery v La Scala. Na lyžovačku do francúzskych Álp. Na dovolenku v zime na Male Divy. Golf v Bulharsku? Aby ste neboli prekvapení…. Javí sa vám to ako preklep? Verte, že nie je. O Bulharsku ako golfovej destinácii, ktorá mieri vysoko, ešte budeme všetci počuť. Zhrnula som zopár dôvodov, ktoré vás možno presvedčia. A ak nepresvedčia, aspoň nakusnú k zvedavosti.

Aké je dnešné Bulharsko?

Nie je to tak dávno, čo sa väčšine Slovákov spájalo Bulharsko s lacnou a nekomfortnou letno dovolenkou. V podstate pre nižšie príjmové skupiny.
Nám skôr narodeným možno aj s výletom k moru, ktorý trval autobusom nekonečne dlho a prespatie v hoteli v Rumunsku, ktoré bolo potrebné absolvovať bol  hotový horor. Turecké toalety. Och.


Ak ste v Bulharsku posledné roky neboli, zabudnite na horeuvedené riadky.

Áno-  možno sa nájdu miesta a oblasti s nízkou kvalitou. Ale také sú všade na svete. Bulharsko sa zmenilo. A platí to aj v oblasti golfu. Nádherné ihriská s výhľadom na Čierne more, ktoré nie je čierne, ale krásne modré. Služby, ktoré sú porovnateľné s vyspelým golfovým svetom. A to všetko za skutočne dostupné ceny.

Golf je životný štýl. Cestujte za golfom s nami! ATRIP

Prečo hrať golf v Bulharsku?

Už som to načrtla vyššie.  Dostupné ceny. A navyše veľmi príjemná klíma. Výborné služby nájdete nielen v hoteloch, ale i na ihriskách. Napríklad Thracian Cliffs, čo je mimochodom jedno z najkrajších ihrísk v Európe. Veľmi krásne ihriská so službami na vysokej úrovni sú aj BlackSeaRama a Lighthouse. Bulharská gastronómia ponúka výborné jedlo a obsluhu. A toto všetko vytvára úžasný súzvuk pre oddych a načerpanie nových síl. Ak sme vás aspoň trochu navnadili, tešíme sa! Verte, že nebudete ľutovať. Bulharsko má neuveriteľne dobrú klímu a je vhodné na golfovú turistiku temer celoročne. Radi vás zorientujeme v ponuke možností a termínov. A bude nám potešením sprevádzať vás.

Andrea Melišková

Komentovanie je vypnuté