Aktuálna ponuka / cestujte za golfom s Atrip

Golf je šport pre bohatých. V minulosti ste sa mohli stretnúť s touto vetou takmer pravidelne. Nemyslíme si, že je to pravda. Najmä v poslednej dobe sa na Slovensku golfu venuje veľa ľudí. Golf je totiž šport, ktorý spája rodinu alebo buduje nové priateľstvá.

Všimli ste si koľko nových ihrísk za poslednú dobu na Slovensku vyrástlo? Ak by ste si pozreli mapu možností, ostali by ste prekvapení. Golf totiž už dávno nie je výsadou majetných. Do života prináša relax a pobyt v prírode, ktorý je pre dnešného človeka tráviaceho čas v kancelárii tak prepotrebný. Golfom si totiž zabezpečíte istú formu balansu. Vypnete. Prídete na iné myšlienky a s čistou hlavou potom prichádzajú aj nové nápady.

Chôdza je najprirodzenejší pohyb

Ak by ste sa spýtali lekára, ktorý pohyb je najlepšou aktivitou ako si udržať telo i ducha večne mladých, tak väčšina, ak nie všetci, by vám potvrdili, že je to chôdza. Je to prosto najprirodzenejšia forma, ako si udržať zdravie a balans. Ak sa začnete zaoberať golfom zistíte, že ani neviete ako, ale počas dňa nachodíte viac ako 10 000 krokov. Úplne prirodzene. V krásnom prostredí ihriska. Ak ste to ešte nevyskúšali, odporúčame.

Kam za golfom?

Odštartovať môžete na ihrisku, ktoré je blízko k vášmu bydlisku. Skúste si googliť areál, ktorý je vám najbližšie. Ak sa s golfom zoznámite a zachce sa vám cestovať a spoznávať svet s golfovými palicami pod pazuchou, tak sme tu pre vás. Už niekoľko rokov sa venujeme golfovej turistike a vieme vám ponúknuť zaujímavé miesta nielen v Európe, ale aj vo svete. A to celoročne. Budeme sa tešiť na stretnutie a na čas, ktorý s vami strávime spoločne.

V prípade, že neviete kde a ako začať, skúste si urobiť prieskum u vašich priateľov a známych. Možno sa nájdu takí, ktorí sa golfu venujú. Vyberte sa s nimi na ihrisko a skúste sa rozpozerať. Možno sa vám táto forma relaxu zapáči tak, že golfu prepadnete. Kto nevyskúša, ten nevie.

Kodaň golf center, Kobenhavens, Fureso, Royal GOLF Dánsko
Andrea Melišková
Zakladateľka ATRIP

No comment

Pridaj komentár