Golf Cyprus, Paphos 

Pre bežných turistov krásna, pohodová dovolenková destinácie. Na Cypre si však golfisti prídu na svoje. Hoci tam maju iba 4 golfové ihriská,  jedno je krajšie ako druhé. Všetky ležia na skok (do pol hodiny) od mesta Paphos.

Ihrisko Secret Valley je obklopené skalnatými kopcami, na konci prvej deviatky s úchvatným výhľadom na Stredozemné more.

Ihrisko Elea z dizajnérskej dielne slávneho Nicka Falda sa rozkladá na rovine a pripomína krásnu záhradu. Pieskové bunkre však stoja zato – je ich až 60.

Ihrisko Minthis sa tiahne po kopcoch pohoria Throodos, kde kedysi hospodáril mníšsky rád. Po mníchoch zostal kláštor, záhrady aj vinohrady. Je to nádherné, dramatické ihrisko, niektoré jamky sa hrajú ponad rokliny.

Ihrisko Aphrodite Hills je zaradené k ihriskám PGA. Nachádza sa v luxusnom dovolenkovom rezorte, ktoré pretína hlboká roklina. Preto sú povinné buggy. Niektoré prechody medzi jamkami vedú cez rokliny, najprv zjazd hlboko dole a potom sa treba vyšplhať hore. Siedma jamka je vyhodnocovaná ako jedna z najkrajších trojpároviek na svete. Aj na tomto ihrisku sa naskytnú nezabudnuteľné výhľady na Stredozemné more.

  1. Resort Aphrodite Hills by Atlantica
  • 5/7 nocí v luxusnom 4* s polpenziou
  • 4/6 x golf na  ihriskách: Aphrodite Hills, Minthis, Secret Valley, Elea
  • Wifi na izbe

Cena: na vyžiadanie – 5 nocí od 799,- eur /7 nocí od 1111,- eur golfista v dvojposteľovej izbe, priplatok za single izbu +37,- eur/noc, v cene nie sú zahrnuté transfery (doplním na požiadanie, závisí  od počtu osôb)

2. Alexander the Great

  • 7 nocí vo 4* hoteli pri mori s polpenziou+ (nealko nápoje v cene)
  • 6 x golf na  ihriskách: 2 x Aphrodite Hills, Minthis, Secret Valley, 2 x Elea
  • Wifi na izbe

Cena: na vyžiadanie – 7 nocí 1254,- eur golfista v dvojposteľovej izbe, v cene nie sú zahrnuté transfery (doplním na požiadanie, závisí  od počtu osôb – napr. pre 4 osoby 131,- eur/os. Letiskové aj golfové transfery)

Žiadosť o spracovanie nezáväznej kalkulácie