GOLF OMÁN, Muscat

Hotel Crowne Plaza 4* 

 • 4* hotel Crowne Plaza (hotel pri mori), polpenzia
 • privátne transfery z/na letisko
 • golf: Al Mouj Golf, Ghala Golf, La Vie Golf
 • 1/2 denná prehliadka Muscatu so sprievodcom
 • transfery na/z golf. ihriská

Cena : na vyžiadanie

Cena nebude zahŕňať:

Letenky VIE-MUS-VIE

Vstupné víza, cca 50,- eur / os.

Cestovné poistenie

Hotel Crowne Plaza patří sa nachádza na úbočí Ománskeho zálivu. Hotel má vlastnú zátoku, saunu a 2 vonkajšie bazény. Hotel je vzdialený cca 11km od centra Muscatu, cca 8 km od nákupního strediska Grand Mall, letisko v Muscatu je vzdialené cca 24 km. V okolí se nachádzajú zaujímavé turistické ciele ako Mešita Sultána Kábuse, Národná opera, Palác Al Alam a trh Muttrah Souq. Hosťom sú k dispozíci restaurácia a bary, konferenčná miestnosť, posilňovna, dva bazény, slnečníky, osušky a lehátka zdarma, bar u bazénu. Bezplatná Wi-Fi je vo všetkých priestoroch. Bar u bazénu a Duke’s Bar (otvorený od nedele do štvrtka 12:00 – 01:00, piatok 14:00-01:00) je zariadený v štýle klasického anglického pubu, kde se podávajú rôzne koktejly.

Izby

Všetky izby sú moderne a vkusne zariadené a vybavené klimatizáciou, kúpelňou s WC, SAT TV, telefonom, minibarom, trezorom, setom na prípravu kávy alebo čaju, WiFi připojenie zdarma. Standardné izby sú bez balkónu s výhľadom na mesto.

Pláž

Hotel se nachádza priamo u súkromnej pieskovej pláži, prístupnej po schodoch.

Golf Oman

Za príplatok:

 • VIP fast track na letisku.    100,- USD/os.

Ponuka výletov:

 1. Centrálny Omán
 2. Muscat Classic – návšteva Sultan Qaboos Grand Mosque, Kráľovská opera, návšteva rybárskeho trhu, Bait al Baranda Museum, Muttrah Souk. Cesta cez Starý Muscat – možnosť vidieť Al Alam Palace. (Vzdialenost 100 km, 4 hodiny, cena na os. 65,- USD)
 3. Delfíni a šnorchlovanie – trvanie 2 alebo 3 hodiny, cena na os. 65,- USD
 4. Západ slnka očami Sindibáda – 2 hod. plavba na tradičnej drevenej lodi – cena na os. 60,- USD
 5. Dlhšie výlety: púšť Wahiba (550 km), korytnačky v noci v prírodnej rezervácii Ras al Jinz (500 km),  Zelené hory Jebel Akhdar s UNESCO dedinkou Birkat al Mouz (560 km), Grand Canyon (vzdialenost 550 km), Nizwa and Forts Unesco dedinky – cesta az ku zámku Jabrin (vzdialenost 500 km)

Žiadosť o spracovanie nezáväznej kalkulácie