GOLF OMÁN, Muscat

Hotel Grand Hyatt 5*

 • 5* hotel Grand Hyatt, polpenzia
 • privátne transfery z/na letisko
 • golf: Al Mouj Golf, Ghala Golf, La Vie Golf
 • 1/2 denná prehliadka Muscatu so sprievodcom
 • transfery na/z golf. ihriská

Cena : na vyžiadanie

 

Cena nebude zahŕňať:

Letenky VIE-MUS-VIE

Vstupné víza, cca 50,- eur / os.

Cestovné poistenie

Hotel Grand Hyatt sa nachádza priamo na piesočnej pláži Al Qurm a ponúka ubytovanie v priestranných izbách s balkónmi, z ktorých sa naskytá panoramatický výhľad na Ománsky záliv. Niektoré izby majú výhľad na pohorie Hajar. Všetky klimatizované izby v hoteli Grand Hyatt sú zariadené vo svetlých farbách a majú priestranné kúpeľne. Pre vaše pohodlie máte v nich k dispozícii župany a papuče. Hotel Grand Hyatt má 4 vlastné reštaurácie. V reštaurácii Mokha Café si pochutíte na jedlách pôvodnej arabskej kuchyne, zatiaľ čo v strešnej reštaurácii s výhľadom na Ománsky záliv sa podávajú špeciality z grilu. V čajovom bare Sirj ochutnáte tradičné arabské kávy a čaje. Navštíviť môžete tiež bar JBB Place s klavírnou hudbou a ponukou nápojov. Súčasťou hotela Grand Hyatt je nákupné centrum, kde nájdete ománske striebro, hodinky a parfumy. Za nákupmi môžete vyraziť aj do obchodnej štvrte Shatti Al Qurm vzdialenej len 8 km. V kozmetickom centre hotela Grand Hyatt sa môžete objednať na masáže, manikúru a iné ošetrenia. K dispozícii máte taktiež bazén s regulovanou teplotou vody.

Golf Oman

Za príplatok:

 • VIP fast track na letisku.    100,- USD/os.

Ponuka výletov:

 1. Centrálny Omán
 2. Muscat Classic – návšteva Sultan Qaboos Grand Mosque, Kráľovská opera, návšteva rybárskeho trhu, Bait al Baranda Museum, Muttrah Souk. Cesta cez Starý Muscat – možnosť vidieť Al Alam Palace. (Vzdialenost 100 km, 4 hodiny, cena na os. 65,- USD)
 3. Delfíni a šnorchlovanie – trvanie 2 alebo 3 hodiny, cena na os. 65,- USD
 4. Západ slnka očami Sindibáda – 2 hod. plavba na tradičnej drevenej lodi – cena na os. 60,- USD
 5. Dlhšie výlety: púšť Wahiba (550 km), korytnačky v noci v prírodnej rezervácii Ras al Jinz (500 km),  Zelené hory Jebel Akhdar s UNESCO dedinkou Birkat al Mouz (560 km), Grand Canyon (vzdialenost 550 km), Nizwa and Forts Unesco dedinky – cesta az ku zámku Jabrin (vzdialenost 500 km)

Žiadosť o spracovanie nezáväznej kalkulácie